Instalacje sanitarne
Instalacje grzewcze
Instalacje gazowe
Kotłownie i wymiennikownie
tel. 666 725 666
Google+
Fanpage BTi

INSTALACJE SANITARNE, GRZEWCZE
I GAZOWE - KRAKÓW


Wszędzie możesz znaleźć hydraulika, instalatora - ale czy oby dobrego?
Żelazne zasady dobrego inwestora:
1. Nie ulegaj emocjom – spiesz się powoli.
2. Znajdź „Złoty Środek“ - Nie zawsze najtańszy znaczy najgorszy, a najdroższy – najlepszy.
3. Zaufanie jest dobre – kontrola jeszcze lepsza. Sprawdź uprawnienia swojego instalatora.

Jedna firma do wszystkich prac budowlanych – to się jeszcze nigdzie nie sprawdziło.
Dlaczego w krajach, które są potęgami gospodarczymi takie firmy nie istnieją? To proste. Bycie dobrym we wszystkim jest niemożliwe. Oni to wiedzą. Niestety, na naszym rynku istnieje wiele firm, które proponują wykonanie wszystkich prac budowlanych. Firma, która twierdzi że specjalizuje się w układaniu parkietu, podejmuje się również wykonania instalacji elektrycznej, trochę „robi z wodą“, trochę maluje, robi wylewki, tynkuje, flizuje, tapetuje itd. itd...

Radość z taniej usługi szybko mija, gdy zaczynamy dopłacać do drogich poprawek.
Ilu jeszcze inwestorów da się na to nabrać. Zlecanie prac najtańszym wykonawcom, nie wróży długich lat bezawaryjnej eksploatacji instalacji i urządzeń sanitarnych. W polskim kanonie mądrych przysłów znajdziesz jedno sprawdzone: „co tanie - to drogie“. Nieprawidłowe wykonanie instalacji WOD-KAN może spowodować duże straty materialne w przypadku nieszczelności. Nieodpowiedni dobór urządzeń grzewczych lub armatury grzewczej, będzie powodował wysokie koszty eksploatacji instalacji CO lub CWU. Najgorzej sprawa wygląda w przypadku nieprawidłowo zainstalowanego urządzenia gazowego lub wykonania nieprawidłowo instalacji gazowej. Takie zaniedbanie, pociąga za sobą ryzyko śmierci użytkownika!

Czy Twój instalator posiada potwierdzone kwalifikacje zawodowe? Sprawdź to koniecznie!
Choć przepisy Prawa Budowlanego mówią o tym, że tylko osoby wykwalifikowane mogą wykonywać bardzo odpowiedzialne prace związane z wykonawstwem instalacji WOD-KAN-GAZ-CO, to nie jest tematem tabu, że realizacją większości prywatnych inwestycji, zajmują się osoby bez odpowiedniego przeszkolenia BHP, bez stosownych uprawnień i bez potwierdzonych kwalifikacji zawodowych. Firma BTi posiada wszelkie niezbędne uprawnienia we wszystkich grupach Gaz/Elektro/Energet. w zakresie D - dozoru i E - eksploatacji, certyfikaty spawalnicze EN, Państwowe Uprawnienia Mistrzowskie aż w trzech zawodach (Monter Instalacji i Urządzeń Sanitarnych, Monter Sieci Komunalnych i Monter Instalacji Gazowych, a także wiele dyplomów, certyfikatów autoryzacyjnych oraz zaświadczeń o odbytych kursach.

Tanio, szybko i dobrze – czy to jest możliwe? Niestety nie.
Nie daj się zwariować! - godzina pracy fachowca 10 zł? - to raczej tylko koszty utrzymania pracownika, firmy, parku maszyn i narzędzi. I to nie wszystkie. Owszem, kwalifikacje to nie wszystko, trzeba być jeszcze konkurencyjnym - dlatego sprawdź nasze ceny! Wyślij temat do wyceny, umów się na wizję lokalną. W przypadku otrzymania zlecenia, za kosztorys nie zapłacisz ani grosza.

Długość istnienia firmy na rynku nie jest żadnym wyznacznikiem fachowych kompetencji.
Firmy hydrauliczne istniejące 25 lat na rynku małopolskim, mogą posiadać sprzęt i zakres wiedzy sięgający rodowodem jeszcze PRL-owskich czasów. Stare zawodne techniki w jakich wykonują instalacje, przedkładają nad nowoczesne systemy, bo nie wiedzą jak się do tego zabrać. Do pracy wciąż się spóźniają, podobnie sprawa wygląda z realizacjami projektów, nigdy nie mogą zdążyć na czas.

A co z gwarancja? Żądaj jej, masz do niej prawo!
Obsługa gwarancyjna to obowiązek wykonawcy. Firma BTi respektuje prawa konsumenta.

Można obniżyć koszty o połowę pracując na materiałach bez certyfikatów – ale nie u nas!
Rynek jest zalany tanimi materiałami „Made in China“, które mozna kupić w internetowych sklepach. Kupując produkty bez norm PN i EN ryzykujesz. Firma BTi zaopatruje sie w materiały tylko w najlepszych hurtowniach w Krakowie...

systemy instalacyjne WOD-KAN-GAZ-CO hydraulik kraków hydraulik kraków
WOD-KAN-GAZ-CO instalator kraków pompy ciepła kolektory słoneczne
pompy ciepła wod kan gaz co kraków kotły ciepła hydraulik kraków

Hydraulik kraków
INSTALACJE WOD-KAN-GAZ-CO