Instalacje sanitarne
Instalacje grzewcze
Instalacje gazowe
Kotłownie i wymiennikownie
tel. 666 725 666
Google+
Fanpage BTi

INSTALACJE KRAKÓW - HYDRAULIKA KRAKÓW


W branży budowlanej już od ponad 20 lat! W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2011 r. Zakład Mistrzowski BTi specjalizuje się w wykonawstwie instalacji i sieci WOD-KAN-GAZ-CO oraz montażu kotłów, pomp ciepła i urządzeń sanitarnych. Cechuje Nas solidność, fachowość i wysoka kompetencja pracowników. Ponadto zawsze dotrzymujemy terminów i mamy uczciwe ceny.

W pracy stawiamy na jakość! Usługi świadczone przez firmę, to solidne rzemiosło, poparte doświadczeniem i kwalifikacjami. Specjalizacja i koncentracja na głównych usługach, ma na celu odróżnienie firmy od większości konkurencji, która w wachlarzu swoich usług ma często oprócz hydrauliki również inne roboty remontowo-budowlane. Firma BTi jest dla klientów partnerem, któremu można powierzyć najbardziej odpowiedzialne zadania. Gwarantujemy profesjonalną obsługę realizowanych zadań oraz pewność, że zlecenie oddane zostało w dobre ręce.

Firma BTi jest dobrze wyposażoną, nowoczesną Firmą, z dużym potencjałem, wykwalifikowaną kadrą i sporym bagażem doświadczenia zawodowego. Preferujemy wykonywanie instalacji w nowoczesnych systemach, które są nie tylko mniej zawodne ale i szybsze w montażu, coraz trwalsze, a niejednokrotnie i tańsze od tzw. tradycyjnych. Używanie nowoczesnych technologii w wykonawstwie, skraca niejednokrotnie czas ich wykonania, o tyleż samo wydłużając żywotność instalacji i urządzeń z nimi współpracujących.

Firma BTi to rzetelny i uczciwy pracodawca, który stara się oferować swoim pracownikom, warunki adekwatne do ich kwalifikacji oraz zaangażowania przy wykonywaniu zadań służbowych.

Zakład Mistrzowski BTi posiada podstawowy pakiet ubezpieczenia OC dla firm, dzięki czemu może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej przezornych lub sceptycznie nastawionych klientów. Firma nawiązuje relacje biznesowe tylko i wyłącznie z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami i kontrahentami, na których można polegać. Firma BTi konsekwentnie promuje pracę na sprawdzonych materiałach, urządzeniach i narzędziach. Materiały używane do wykonywania usług, powinny mieć aktualne Aprobaty Techniczne, Deklaracje Zgodności i Atesty Higieniczne ważne w naszym kraju. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami wiedzy technicznej. Tym samym dbamy o wizerunek firmy działającej zgodnie z wytycznymi Prawa Budowlanego.


Firma BTi kieruje swoją ofertę w szczególności do Klientów instytucjonalnych:

- Firmy deweloperskie
- Firmy budowlane
- Administratorzy budynków
- Wspólnoty mieszkaniowe
- Gminy miejskie i wiejskie
- Podmioty gospodarcze znajdujące się na terenie woj. małopolskiego
- Podmioty Skarbu Państwa. Szpitale, szkoły, urzędy, itp.Osób fizycznych:

- Inwestorów prywatnych

Hydraulik kraków
INSTALACJE WOD-KAN-GAZ-CO